طراحی وبسایت

در دنیای امروز که عصر ارتباطات نامیده میشود، وب سایت ها مهمترین رسانه بعد از تلوزیون می باشند که با پیشرفت سریع کمپانی های طراحی سایت، حتی وب سایت ها در سالهای اخیر برای بسیاری از مردم جهان تبدیل به رسانه اول شده اند.برای مثال بسیاری از مردم جهان دیگر روزنامه نمی خرند و از طریق وب سایت ها، آنها را مطالعه می کنند.بسیاری از خرید ها از طریق وب سایت ها انجام می شود.بسیاری مردم کتاب های مورد علاقه را از طریق وب سایت ها تهیه و مطالعه می کنند.

مراحل کلی طراحی وبسایت در رزال وب:

  • شناخت نیازهای مشتری
  • تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه های موجود برای رسیدن به هدف
  • مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد
  • انتخاب نام مناسب برای سايت اينترنتی كه به آن Domain Name نيز گفته می شود
  • طراحی گرافیک سایت و تایید از طرف مشتری
  • برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت
  • تست و تحلیل بخش های مختلف
  • راه اندازی نسخه آزمایشی
  • تحویل نهائی
  • فاز پشتیبانی، مشاوره توسعه سایت و بهینه سازی سایت در گوگل

در ابتدای پروژه طراحی وب سایت و پس از پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ کل قرار داد و اطلاعات اولیه از طرف کارفرما نظیر، آرم تجاری و نشان ( در صورت وجود)، عنوان و مطالب اولیه مورد نظر، صفحه بندی و قالب مورد نظر ( در صورت وجود) کار طراحی بستر گرافیکی وب سایت آغاز خواهد شد.
تمامی مراحل طراحی سایت از ابتدا تا زمان تحویل، بر روی سرورهای ما خواهد بود و شما نیازی به تخصیص و خریداری هاست و دامین نخواهید داشت. ما در این زمان، یک نمای ظاهری قابل قبول با آنچه در مذاکرات اولیه در خصوصش تصمیم گیری شده است به کارفرما ارائه می دهیم که اصطلاحاً زمان ارائه این قالب گرافیکی اولیه را ۵۰% می نامیم.
پس از بررسی، کارفرما میتواند نظرات و یا تغییرات درخواستی خود را بر روی طرح گرافیکی اعمال نماید. در صورت وجود اصلاحیه از طرف کارفرما، ما موظف به انجام و تکمیل آن می باشیم. زمانی که این طرح اولیه تایید نهایی گردید، پس از پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ کلی پروژه، گام بعدی آغاز خواهد شد.
در این مرحله، ما تمام موارد کدنویسی پیشرفته، ایجاد صفحات و پنل کاربری را تکمیل می نماییم و طرح نهایی را به کارفرما ارائه خواهیم نمود. در صورتی که کارفرما برای سایت طراحی شده خود دامنه و هاستی در نظر داشته باشد و یا درخواست استفاده از هاست های رایگان و یا اختصاصی ما را داشته باشد، انتقال سایت به واحد مربوطه انجام خواهد گرفت و سپس کار به کارفرما تحویل نهایی داده خواهد شد.
در این مرحله نیز در صورتی که کارفرما بخواهد تغییرات جزئی در موارد ظاهری جدید داشته باشد، مطابق با نظرات انجام داده خواهد شد.
پس از این مرحله و تایید نهایی توسط نماینده کارفرما، پرداخت ۲۰% آخر انجام می گیرد و شما صاحب وب سایت جدیدی با امکانات بی شمار و نمایی بسیار زیبا خواهید شد! (ان شاءالله) در صورتی که شما بخواهید فرآیند های مدیریت و به روز رسانی وب سایت خود را انجام دهید، در آخرین مرحله پروژه و در شروع یک رفاقت پایدار، طی یک جلسه آموزشی، نحوه استفاده از سایت و مدیریت سایت طراحی شده را برایتان توضیح خواهیم داد و در غیر اینصورت، فرآیند های کاری به روز رسانی محتوایی سایت شما توسط واحد فنی ما آغاز خواهد شد

بسته طراحی سایت شرکتی


مشاهده اطلاعات کامل

بسته طراحی سایت خبري


مشاهده اطلاعات کامل

بسته طراحی سایت فروشگاهی


مشاهده اطلاعات کامل

بسته طراحی سایت شخصي


مشاهده اطلاعات کامل

بسته طراحی سایت پزشکي


مشاهده اطلاعات کامل

بسته طراحی سایت سازماني


مشاهده اطلاعات کامل